Şirket hakkında :

 

Dominar , her çeşit kuruyemiş ve kraker üretiminde yüksek kalite ve kendine özgü tadıyla lider şirketlerden biridir . 

Başarımız, ebeveynlerimizin bize aktardığı deneyimlerden kaynaklanmaktadır ve en iyi üretim tekniklerini sürekli uygulamamız ve önce kalite ilkesine odaklanmamızın küresel pazarlarda bu başarıya ve bu konuma ulaşmamızı sağladığına inanıyoruz . 

 

Değerlerimiz :

-  kalite :

Ürünlerimizin seçkin kalitesini ve en yüksek uluslararası şartname ve standartlara uygunluğunu elde etmek için en iyi hammaddeleri ve en iyi tedarikçileri seçmeye büyük özen gösteriyoruz .

- Güven ve Dürüstlük:

Şirketin gerçek zenginliği, işlemlerinde güvenilirlik ve şeffaflık endişesi yoluyla müşterileriyle olan güçlü ilişkilerinde yatmaktadır .

- takım çalışması :

Son derece yetenekli uzmanlar, akademisyenler ve teknisyenlerden oluşan ekibimiz, şirketin vizyonunu gerçekleştirmek için en iyi ürünleri sunmak için ellerinden gelen her şeyi yaptığından, ekip olarak çalışmanın çok şey başarmamızı sağladığına inanıyoruz.

- Önce müşteriler:

Şirket, müşterilerine büyük önem verir, onlarla ilişkilerini güçlendirmek için çalışır, onların istek ve ihtiyaçlarını karşılamaya çalışır.

 

Vizyonumuz:

 

Farklı tatlar ve rekabetçi fiyatlar ile en iyi gıda ürünleri ile tüm tüketicilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi çözümler sunarak gıda üretimi alanında dünya çapında lider şirket olmak istiyoruz.

Bizi ilerlemeye yönlendiren hedefler:

Gıda,kuruyemiş, kraker pazarında en büyük paya sahip olmak.

Bölgenin en büyük entegre şirketi olarak zirveye ulaşmak için çalışıyoruz.